tak jsem to ještě poladil, a max kam se dostanu je 166x12 = 2000MHz Primestable při 1,775V (klesa 1,76). Výš se tomu prostě stabilně nechce.
Snad se s novym zdrojem dostanu výš....
tak jsem to ještě poladil, a max kam se dostanu je 166x12 = 2000MHz Primestable při 1,775V (klesa 1,76). Výš se tomu prostě stabilně nechce.
Snad se s novym zdrojem dostanu výš....
PC AREA --- Galerie českého a slovenského Casemoddingu --- OUTDOOR --- Na kole, po horách, atd... --- PM Consulting --- Projektové řízení, vzdělávání, konzultace, atd...
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)