Výsledky 1 až 12 z 12

Téma: Podivný výkon Geforce 6800 AGP

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1
    Member
    Založen
    26.06.2003
    Bydliště
    Praha (doma - Prosek, škola - Dejvice)
    Příspěvky
    125
    Vliv
    281

    Standardní Re: Podivný výkon Geforce 6800 AGP

    Tak jsem všechny ovladače nainstaloval "na čisto", dokonce jsem flashnul nový BIOS na desku a nic nového. To byl zase kauf...
    E2160

  2. #2

    Standardní Re: Podivný výkon Geforce 6800 AGP

    to je klasický projev, když ta karta jede v pci modu.
    na nvidia.com si stáhni ovladače pro chipset
    http://www.nvidia.com/object/nforce_udp_winxp_5.10.html

    odinstaluj ovladače grafiky - restart
    nainstaluj znovu ty stažené ovladače pro chipset - restart
    nainstaluj ovladače grafiky

    ...pokud to bude přetrvávat, tak pořádně prohledej bios
    ideální by bylo kartu ještě vyzkoušet na jiném počítači, kde AGP funguje s nějakou geforckou
    pencil mod 7600GS AGP
    http://mujweb.cz/Pocitace/oc-lab/

  3. #3
    Member
    Založen
    26.06.2003
    Bydliště
    Praha (doma - Prosek, škola - Dejvice)
    Příspěvky
    125
    Vliv
    281

    Standardní Re: Podivný výkon Geforce 6800 AGP

    Takže: dle Rivatuneru běží v AGP módu, takže (snad) jediný, co zbývá, je zdroj. Hledal jsem, co by za tím mohlo být a prý jsou ty 6800 pěkně nenažrané, což samozřejmě platí zejména o výkonnějších verzích, ale existuje jistá nenulová možnost, že 2,5 roku starý 350W Fortron už to neutáhne. Zkusím to v prvním přiblížení nějak přebastlit, asi budu kartu napájet extra ze starýho 300W zdroje, co se mi válí ve skříni a uvidím.
    (A pak už zbývá jen zformátovat harddisk...)
    E2160

  4. #4
    Senior Member mince Avatar uživatele Janikbanik
    Založen
    28.11.2002
    Bydliště
    Michalovce, SR
    Příspěvky
    779
    Vliv
    302

    Standardní Re: Podivný výkon Geforce 6800 AGP

    Citace Původně odeslal tnf Zobrazit příspěvek
    ale existuje jistá nenulová možnost, že 2,5 roku starý 350W Fortron už to neutáhne.
    Ak to nie je nejaka osekana verzia zdroja, ako napr GTF ci tak nejak, tak by nemal byt problem.
    Ja som mal pozicanu asus 6800LE @ 12/6 128MB, celkom fajn taktnutu a nemal som najmensi problem. Skore v 3dm03 som mal okolo 11k.
    Ak mas vsak moznost, tak to samozrejme vyskusaj.
    Q6600 G0@3.0(def VCore);TRUE 120;NT-H1;965P-DS3 r3.3(F14);2x2GB.ADATA1066+;8800GTS.512MB;WD640AAKS ;HD103UJ;SH-S223Q;Audigy2ZS;Fortron.BS.500;Samsung.T220;MX518; Chieftec MX-01SL-D modded

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Jakou grafiku ... ? GeForce 6800 x Ati X800XL
    Založil Johny-115 v sekci fóra Nákupní poradna
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 17.12.2005, 10:18
  2. help - GeForce 6800 - pískání->zátuh
    Založil semeno. v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 10.11.2005, 16:21
  3. Půjde Geforce 2MX400 na MB s AGP ver.1?
    Založil JEDLATOR v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 9
    Poslední příspěvek: 13.04.2003, 19:21
  4. Geforce 2MX 400 - v BIOS je AGP 4x, ale vo windows len 1x :(
    Založil andynko v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 25.03.2003, 14:10
  5. Geforce 4 vs AGP 1.0
    Založil Vlko v sekci fóra NVIDIA grafické karty
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 12.11.2002, 12:09

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •