Tak jsem všechny ovladače nainstaloval "na čisto", dokonce jsem flashnul nový BIOS na desku a nic nového. To byl zase kauf...
Tak jsem všechny ovladače nainstaloval "na čisto", dokonce jsem flashnul nový BIOS na desku a nic nového. To byl zase kauf...
E2160
to je klasický projev, když ta karta jede v pci modu.
na nvidia.com si stáhni ovladače pro chipset
http://www.nvidia.com/object/nforce_udp_winxp_5.10.html
odinstaluj ovladače grafiky - restart
nainstaluj znovu ty stažené ovladače pro chipset - restart
nainstaluj ovladače grafiky
...pokud to bude přetrvávat, tak pořádně prohledej bios
ideální by bylo kartu ještě vyzkoušet na jiném počítači, kde AGP funguje s nějakou geforckou
pencil mod 7600GS AGP
http://mujweb.cz/Pocitace/oc-lab/
Takže: dle Rivatuneru běží v AGP módu, takže (snad) jediný, co zbývá, je zdroj. Hledal jsem, co by za tím mohlo být a prý jsou ty 6800 pěkně nenažrané, což samozřejmě platí zejména o výkonnějších verzích, ale existuje jistá nenulová možnost, že 2,5 roku starý 350W Fortron už to neutáhne. Zkusím to v prvním přiblížení nějak přebastlit, asi budu kartu napájet extra ze starýho 300W zdroje, co se mi válí ve skříni a uvidím.
(A pak už zbývá jen zformátovat harddisk...)
E2160
Q6600 G0@3.0(def VCore);TRUE 120;NT-H1;965P-DS3 r3.3(F14);2x2GB.ADATA1066+;8800GTS.512MB;WD640AAKS ;HD103UJ;SH-S223Q;Audigy2ZS;Fortron.BS.500;Samsung.T220;MX518; Chieftec MX-01SL-D modded
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)