Cau lidi, ve skole se zacinam ucit v JAVe. Pouzivame Eclipse. Takze jsem si ho stahnul domu. psalo to ze to chce nastavit path.... takze jsem si nasel ze si musim pridat do promennyho prostredi do pathu napsat cestu k Jave. To jsem udelal, ale neslo to porad. Takze jsem zkopiroval jre do Eclipsu a beha to. Jenze pak jsem si tam dokopiroval Visual editor(aGEF a emf) a furt ho v tom nemuzu rozbehat. Uz nevim cim by to mohlo bejt. Ze by tim zkopirovanym jre Pls poradte. Na eclipse jsem zatim lama
A mas vsechny pluginy, ktere Gui builder vyzaduje?
Pište česky: hold × holt
hold – projev pocty nebo úcty (další význam je výkupné, vynucený poplatek ve válce)
holt – povzdech; ve významu „inu, zkrátka a dobře“