Původně odeslal Juliane s baterkou vydrzim, to nejak zvladnu.. myslite, ze by to slo i na tom s ATI mobil. rad. x1400? Pokud na to jsou peníze, tak bych určitě šáhl po tom s 7600... 2Styxer: Na lepší zahrání simů s datadiskama a downloadama je třeba aspoň 1GB ramky a imho něco jako 6600GT...
pc i5, etc. ntb i5, etc.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)
Pravidla fóra