Citace Původně odeslal Juliane Zobrazit příspěvek
s baterkou vydrzim, to nejak zvladnu.. myslite, ze by to slo i na tom s ATI mobil. rad. x1400?
Pokud na to jsou peníze, tak bych určitě šáhl po tom s 7600...

2Styxer: Na lepší zahrání simů s datadiskama a downloadama je třeba aspoň 1GB ramky a imho něco jako 6600GT...