Tak koukam, ze mi to tu trochu hnije. Dnes tu mám třikrát dánskou krajinu.
Tak koukam, ze mi to tu trochu hnije. Dnes tu mám třikrát dánskou krajinu.
Naposledy upravil Camillek; 30.10.2006 v 13:58.
Přirozená inteligence bude zřejmě brzy překonána inteligencí umělou, avšak přirozenou blbost umělá nikdy překonat nedokáže.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)