Tak TSB otevřela novou pražskou pobočku a zkušenosti mám velmi pozitivní. Kluci na krámě jsou vstřícní a slušní a reklamaci mi řešili bez diskuzí okamžitou výměnou kus za kus, přičemž celý proces včetně otestování trval kolem 10 minut.

Díky přístupu, zřejmě výrazně nižším cenám než CC za rohem (zboží, které jsem kupoval, bylo v souhrnu o nějakých 7-8 procent levnější než CC, což dalo cca 400 a to zas tak málo není) a ještě snazší dostupnosti (přímo na hlavní s vlastním parkovištěm), je budu spíš preferovat.