Výsledky 1 až 25 z 29

Téma: Nastavení ADSL modemu

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Unhappy Re: Nastavení ADSL modemu

    Dík za reakci.
    Poskytovatel je Volny.Služba ADSL Office 3072/256.
    Mám problém s uploadem.
    Jakmile se něco od nás posílá ven totálně mi to ucpe linku.
    AMD XP1700+ rev. B0 @2GHz (10x200MHz, 1,65V Vcor); 512 MB(2x256) SDRAM OCZ Dual PC3200(6,3,3,2); AN7 rev. 1.0 ; MAXTRO 30G 7200; LEADTEK A350 128MB 390/700@485/900; 17\" ADI GT56;SoundStorm + Itrug 330; DVD a CD-RW TEAC, Fortron 300W

  2. #2
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    45
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    370

    Standardní Re: Nastavení ADSL modemu

    Hmm, ucpe, tj. upload jede pomalu, jo? A není to spíš záležitost nějakýho vira/červa? Když jsem nahodil ADSLko dva roky zpátky, hned mi vlez do PC nějakej čipera červ...

    Jinak co se nastavení modemu týče, brnkni na podporu poskytovatele, tam ti poradí přesně parametry pro jejich službu...
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  3. #3

    Angry Re: Nastavení ADSL modemu

    Na podporu jsem volal.
    Poslal jsem jim nastaveni a oni to zkoumají (odpověď operátora)
    Ucpaný = upload jede, ale download nejede (horsi jak dialup, ping=4000-2500ms). V normalním stavu, kdyz nejede upload tak ping 30-20ms, a download 2,5Mb.
    Tvrdí mi, že to není linkou(odpověď O2), že je to modemem.
    Když jsem jim řekl, že nebudu kupovat noví modem jen abych to vizkoušel, tak mi řekli, že zbytečný víjez technika stojí 1000,-
    AMD XP1700+ rev. B0 @2GHz (10x200MHz, 1,65V Vcor); 512 MB(2x256) SDRAM OCZ Dual PC3200(6,3,3,2); AN7 rev. 1.0 ; MAXTRO 30G 7200; LEADTEK A350 128MB 390/700@485/900; 17\" ADI GT56;SoundStorm + Itrug 330; DVD a CD-RW TEAC, Fortron 300W

  4. #4
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    45
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    370

    Standardní Re: Nastavení ADSL modemu

    Tak si někde půjč modem, o kterým víš, že jede, a vyzkoušej to s ním... ADSLko má hafo lidí a nevěřím že by ti někdo ze známých nepůjčil...
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  5. #5

    Talking Re: Nastavení ADSL modemu

    uz se na to chystám, ale mám jen usb modem
    tanhle je ADSL router+wifi(jedu pres to firemni sit a inet)
    Nikdo z okoli ho nema(bezdrat a já doma to usb)
    v sobotu si to nainstaluju na jedno pc v praci a uvidime co to udela
    AMD XP1700+ rev. B0 @2GHz (10x200MHz, 1,65V Vcor); 512 MB(2x256) SDRAM OCZ Dual PC3200(6,3,3,2); AN7 rev. 1.0 ; MAXTRO 30G 7200; LEADTEK A350 128MB 390/700@485/900; 17\" ADI GT56;SoundStorm + Itrug 330; DVD a CD-RW TEAC, Fortron 300W

  6. #6
    Senior Member Avatar uživatele D_a_v_i_d
    Založen
    08.12.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    45
    Příspěvky
    5 153
    Vliv
    370

    Standardní Re: Nastavení ADSL modemu

    Klidně zkus i USB modem, jestli ti doma jede v klidu a tady bude taky chcípat, tak to asi nebude modemem...
    A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power

    Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
    Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
    Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD

  7. #7

    Wink Re: Nastavení ADSL modemu

    presně tak.
    Ale to nastaveni mne stejne zajima, nikde jsem se o tom nic pořádnýho nedozvěděl.
    Od poskytovatele jsem taky čekal lepší podporu
    AMD XP1700+ rev. B0 @2GHz (10x200MHz, 1,65V Vcor); 512 MB(2x256) SDRAM OCZ Dual PC3200(6,3,3,2); AN7 rev. 1.0 ; MAXTRO 30G 7200; LEADTEK A350 128MB 390/700@485/900; 17\" ADI GT56;SoundStorm + Itrug 330; DVD a CD-RW TEAC, Fortron 300W

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Základy nastavení HW routeru - návod
    Založil Hardman v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 6
    Poslední příspěvek: 04.01.2011, 11:47
  2. Nastaveni modemu Ovislink WL-8064ARM
    Založil haakenflip v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 25.03.2006, 07:46
  3. ADSL a možnost nastavení rychlosti jednotlivým klientům ?
    Založil Radim Štěpanec v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 7
    Poslední příspěvek: 16.08.2005, 11:21
  4. Problém s kabelem u ADSl modemu.
    Založil amd!n v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 5
    Poslední příspěvek: 31.03.2005, 17:06
  5. forewall v adsl modemu alacatel speed touch 510
    Založil m0rt v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 20.12.2003, 13:51

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •