Dík za reakci.
Poskytovatel je Volny.Služba ADSL Office 3072/256.
Mám problém s uploadem.
Jakmile se něco od nás posílá ven totálně mi to ucpe linku.
Dík za reakci.
Poskytovatel je Volny.Služba ADSL Office 3072/256.
Mám problém s uploadem.
Jakmile se něco od nás posílá ven totálně mi to ucpe linku.
AMD XP1700+ rev. B0 @2GHz (10x200MHz, 1,65V Vcor); 512 MB(2x256) SDRAM OCZ Dual PC3200(6,3,3,2); AN7 rev. 1.0 ; MAXTRO 30G 7200; LEADTEK A350 128MB 390/700@485/900; 17\" ADI GT56;SoundStorm + Itrug 330; DVD a CD-RW TEAC, Fortron 300W
Hmm, ucpe, tj. upload jede pomalu, jo? A není to spíš záležitost nějakýho vira/červa? Když jsem nahodil ADSLko dva roky zpátky, hned mi vlez do PC nějakej čipera červ...
Jinak co se nastavení modemu týče, brnkni na podporu poskytovatele, tam ti poradí přesně parametry pro jejich službu...
A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power
Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD
Na podporu jsem volal.
Poslal jsem jim nastaveni a oni to zkoumají (odpověď operátora)
Ucpaný = upload jede, ale download nejede (horsi jak dialup, ping=4000-2500ms). V normalním stavu, kdyz nejede upload tak ping 30-20ms, a download 2,5Mb.
Tvrdí mi, že to není linkou(odpověď O2), že je to modemem.
Když jsem jim řekl, že nebudu kupovat noví modem jen abych to vizkoušel, tak mi řekli, že zbytečný víjez technika stojí 1000,-
AMD XP1700+ rev. B0 @2GHz (10x200MHz, 1,65V Vcor); 512 MB(2x256) SDRAM OCZ Dual PC3200(6,3,3,2); AN7 rev. 1.0 ; MAXTRO 30G 7200; LEADTEK A350 128MB 390/700@485/900; 17\" ADI GT56;SoundStorm + Itrug 330; DVD a CD-RW TEAC, Fortron 300W
Tak si někde půjč modem, o kterým víš, že jede, a vyzkoušej to s ním... ADSLko má hafo lidí a nevěřím že by ti někdo ze známých nepůjčil...
A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power
Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD
uz se na to chystám, ale mám jen usb modem
tanhle je ADSL router+wifi(jedu pres to firemni sit a inet)
Nikdo z okoli ho nema(bezdrat a já doma to usb)
v sobotu si to nainstaluju na jedno pc v praci a uvidime co to udela
AMD XP1700+ rev. B0 @2GHz (10x200MHz, 1,65V Vcor); 512 MB(2x256) SDRAM OCZ Dual PC3200(6,3,3,2); AN7 rev. 1.0 ; MAXTRO 30G 7200; LEADTEK A350 128MB 390/700@485/900; 17\" ADI GT56;SoundStorm + Itrug 330; DVD a CD-RW TEAC, Fortron 300W
Klidně zkus i USB modem, jestli ti doma jede v klidu a tady bude taky chcípat, tak to asi nebude modemem...
A Jedi gains power through understanding; a Sith gains understanding through power
Destkop machine: Intel Core i5 2400/MSI P67A-C45 /2x4 GB DDR3 1333 MHz/Sapphire HD6790/22" LCD HP w2216/DSL 8MBit connected
Na filmy v posteli: Lenovo IdeaPad S9e/1,6 GHz Intel Atom, 1 GB RAM, 80 GB HDD
Na práci: Dell E5500/T9550 2,66 GHz Intel, 3 GB RAM, 120 GB HDD
presně tak.
Ale to nastaveni mne stejne zajima, nikde jsem se o tom nic pořádnýho nedozvěděl.
Od poskytovatele jsem taky čekal lepší podporu
AMD XP1700+ rev. B0 @2GHz (10x200MHz, 1,65V Vcor); 512 MB(2x256) SDRAM OCZ Dual PC3200(6,3,3,2); AN7 rev. 1.0 ; MAXTRO 30G 7200; LEADTEK A350 128MB 390/700@485/900; 17\" ADI GT56;SoundStorm + Itrug 330; DVD a CD-RW TEAC, Fortron 300W
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)