Citace Původně odeslal T182 Zobrazit příspěvek
vynikajúci nápad a pekná práca, len nerozumiem prečo si tie rebrá nerobil s L-profilov, bolo by to o hodne menej pracné a výsledný efekt lepši.
jo ono by to z tech uhelniku bylo lepsi, a jeste lepsi kdybych koupil primo chladic, jenomze ja jsem koupil 1m^2 hlinikoveho plechu a z nej jsem udelal celou case, asi z tretiny vysla skrin a zdroj, zbytek plechu jsem pouzil na zebrovani.
vyslo to tim padem na 500Kc...takovy velky chladic by stal v radu tisicu a kdybych kupoval L-profily, tak bych pri stejne hustote zebrovani spotreboval asi 16m.
mas pravdu a ja s tebou souhlasim ze by to bylo jednodussi a vypadalo by to lepe, ale tohle bych si fakt nemohl dovolit, tolik penez do toho davat nechci.

jinak k tomu laku, je jasne ze po opiskovani se to musi nejak povrchove upravit, jenomze opravdu nemam predstavu jake jsou moznosti a kolik stoji eloxace cele case, takze budu muset zajit do nejake firmy a nechat si poradit