2Millix: Mě taky jeden starej zdroj oddělal disk.Jinak teď mám 300W Fortona a napětí mi kolísá pořád.
Asi by to chtělo ho přeměřit, jestli není vadnej.
2Millix: Mě taky jeden starej zdroj oddělal disk.Jinak teď mám 300W Fortona a napětí mi kolísá pořád.
Asi by to chtělo ho přeměřit, jestli není vadnej.
AMD XP1700+@2300MHz (11,5*200) B0 DLT3C JIUHB 0308SPMW, 1.725V, cooler FalconRock II, :ABIT: NF7-S (1.1), 512MB 2x256MB DDR433 OCZ 7-3-3 CL2, Leadtek GF4Ti4200 8x (300/620), Genius Video Wonder III.,Seagate Barracuda IV, CASE Neon Light, 300W Forton, MOMO Force :-)
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)