Citace Původně odeslal pety
No já jsem někde četl,že OCZ vyrábí svoje čipy,ale nevím,co je na tom pravdy.
2cox:co třeba ty OCZ 433 CL 2 za cca 2350,- vč.DPH
NJN to by som bral ale tu ich na 100% nezozeniem ani asi vobec na Slovensku a ked tak tu budu priserne drahee !! Porad stych co som napisal !!

PS : myslite ze medzi tymi KINGTONami CL2 a CL2.5 bude velky rozdiel ?? Lebo ako ano tak zoberem asi tie CL2 !!

EDIT : teraz som citral ze Kinstone nic moc tak mam ist radsej do Twinmosou CL2 ?? Kingston maju ale dozivotnu zaruku