Experimenty.. Na % se jí moc jet nechce (170% a víc ze 100 FSB při shit časování) ale nemám chuť se s tím zatim moc ladit. Každopádně jsem vyřešil ten svůj problém s voltáží! Prostě jsem zkusil jinej zdroj a - default 2,65V při 2-1-3-2 na pohodu (teď zrovna mi jede Prime95 asi 2h OK což předtím tak max. 2 min)
takže šamšung ANO.





Odpověď s citací