Výsledky 1 až 9 z 9

Téma: Lensbabies

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #4
    Senior Member Avatar uživatele tominek
    Založen
    13.10.2003
    Bydliště
    Brno
    Věk
    44
    Příspěvky
    1 869
    Vliv
    305

    Standardní Re: Nikon lensbabies

    Citace Původně odeslal MadCap Zobrazit příspěvek
    sice to ide spravit v PS, ale mnoho ludi uprednostni takuto "manufakturu" pred PP
    ja to cetl a unikal me smysl prave kvuli tomu ze to jednoduse udelas pri PP. a zvlaste proto ze se na hodne mistech zduraznuje ze se to paradne pouziva s DSLR.

    2 jan555: netusil sem ze se to vyrabi na vsechny mozne bajonety. diky za rozsireni obzoru.

    tusim na webu photokiny blika baner kde se chlubi jak to dostalo nejakou cenu za paradni vyrobek, tak jsem si rikal co to jako ma byt za novinku kdyz je to vzkriseni neceho stareho...
    Naposledy upravil tominek; 16.09.2006 v 23:41.
    Jak rika no-x: "Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem)"
    DELL Optiplex 980 | 8GB RAM | i7 860 | GeForce GT330 | 2x 128GB SSD RAID0 | 30" LCD
    Canon EOS 5D + BG-E4 | EF 24-105 mm f/4L IS USM | EF 28 mm f/1.8 USM | EF 50 mm f/1.4 USM | Sigma 12-24mm f/4.5-5.6 EX DG IF HSM || Velbon Ultra LUXi-F + Benro KS-1
    Canon EOS 7D + BG-E7 | EF 70-200 mm f/4L IS USM | EF-S 18- 200 mm f/3.5-5.6 IS || Velbon Ultra MAXi-L
    Speedlite 580EX || DOMKE F-2 | DOMKE F-1X | Lowepro Toploader 70AW | Další čačky kolem

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •