Výsledky 1 až 25 z 341

Téma: theedge

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Re: theedge

    Já vím, proto je zajímavé sledovat obě fotky a mají vedle sebe smysl. Jen mám prostě subj. pocit, že to je teplé moc, ale nebyl jsem tam.
    [PC] i7-3770K @4.5 GHz w/Noctua NH-D14 SE2011 | 32 GB Patriot G2 | Asus P8Z77-V Deluxe | Crucial M4 256 GB | 2x WD20EZRX RAID1 | BD-RE LG GBW-H20L | Sapphire HD7750 Ultimate | Enermax Revolution87+ 550W | Antec Solo II | Asus Xonar Phoebus + AKG K271 MkII | NEC PA231W + SVII + Spyder3EE
    [Photo] Nikon D700 + MB-D10 | AF-S 16-35/4G VR | AF-S 24-120/4G VR | AF-S 50/1.4G | AF-S 60/2.8G | AF-S 85/1.8G | AF-S 70-200/2.8G VRII | TC-17E II | SB-900 | Transcend cards | Heliopan + Formatt filters | Gitzo support | Kata + Tamrac bags
    You're guaranteed to miss 100% of the shots you don't take. (Wayne Gretzky)

  2. #2

    Standardní Re: theedge

    Bivacco Mt.Robon



    Bivak v 1.930 m.n.m. pod Mt.Robon v severozápadních Julských Alpách na italské straně. V tomto bivaku jsme strávili 5 dní při speleologickém výzkumu jedné tamní propasti. V okolí jsou jeskyní systémy hluboké přes -1000 m.
    Trochu techniky: panorama 180° ze 6ti fotek na výšku. Foceno v 7:30 ráno.
    Originál 9915 x 3100 px, TIFF 175MB. Moje 1. panorama.
    Naposledy upravil theedge; 18.09.2006 v 19:03.
    Core i5 2500K @ 5 GHz, 1,32V | Noctua NH-U12P | ASUS P8P67 PRO | 2 x 4GB Corsair XMS3 DDRIII 1600 CL9 | Sapphire HD6950 @ 6970 | Creative X-Fi Titanium HD | SSD OCZ Vertex 2 60GB | 2x Samsung HD20UI 2 TB SATA II | DVD RW Sony-NEC | Case CHIEFTEC DX-01BLD | regulace ot. Tt Hardcano 8VR | Seasonic SS-HT750 F3 ATX v2.3 | Razer DeathAdder + SteelSeries 4HD | 22" Eizo S2243W | Windows 7 64-bit Home Prem.| Netbox 15 Mbps |
    Canon EOS 20D | Battery grip BG-E2 | EF 28-105/3.5-4.5 II USM | EF 70-200/2.8 L USM | EF 50/1.8 II | Tokina 12-24/4 |4GB SanDisk Ultra III | Lowepro Vertex 200 AW

  3. #3

    Standardní Re: theedge

    No, je to pekné, ale mohol si sem hodiť aj o trocha väčšiu ukážku. Páči sa mi najmä obloha, ale neviem prečo, mám kvôli nej taký pocit, že to máš vyfotené a poskladané nejak divne. Rovina oblakov padá do strany a zdá sa mi to neprirodzené.
    Intel Core i7-6700K @4.4 GHz | Noctua NH-D14 | GA-Z170-HD3 | 4x 8GB 2400 MHz CL12 DDR4 RAM | Sapphire HD 7770 GHz Edition Vapor-X | Samsung 850 EVO 250 GB SSD | Adaptec 71685 | RAID 5: 4x Samsung F2 HD154UI (1500GB, 32MB cache, 5400rpm) | RAID5: 4x WD30EFRX (WD Red 3TB) | Asus DRW-2140L1T | Dell U2515H | Seasonic X-750 | Fractal Design Define R2 black | 3x Noctua NF-P14 FLX | Noctua NF-S12B FLX | APC Smart-UPS XL 750VA
    Intel Core 2 Quad Q9300 | 2x 2GB A-DATA Vutesra 800 MHz DDR2 RAM | Adaptec 5405 | RAID1: 2x WDC R3 WD57502ABYS (750GB, 32MB cache, 7200rpm) | Fractal Design Define R3 black | APC Smart-UPS XL 750VA + APC Smart-UPS XL 24V Battery Pack
    Nikon F100 | AF 35/2 D | SB-800 | Velbon Sherpa 450n | JOBY Gorillapod SLR-Zoom | Lowepro Mini Trekker | Lowepro Orion Trekker II | Crumpler Pretty Boy 2500 (M)
    Dell Latitude D830 | Intel Core 2 Duo T7300 @2GHz, 4MB L2 cache, 800MHz FSB | Intel 965 (Santa Rosa) | 2x 1GB DDR2 RAM, 667MHz | GMA X3100 | 15,4" WSXGA+ LCD | Hitachi 120GB HDD, 7200rpm 16MB cache | Wifi 802.11 b/g/n
    Lenovo Thinkpad X200s | Intel Core 2 Duo SL9400 @1,86 GHz, 6MB L2 cache | 2x 4GB DDR3 RAM | Intel HD 4500 | 12" LED WXGA+ LCD | Intel 320 80GB SSD

  4. #4

    Standardní

    Ty mraky nebyli vodorovne ani v reale - delaly na obloze takovej oblouk .. jediné co bylo opravdu vodorovně je ten malinkej šedej horizont úplně dole ještě pod nima. bylo dost těžký srovnat stativ.

    No tak koukám že si tu už povídám sám se sebou ...
    Pro pobavení jedna blbinka ?

    Naposledy upravil Darth Maul; 20.09.2006 v 17:49.
    Core i5 2500K @ 5 GHz, 1,32V | Noctua NH-U12P | ASUS P8P67 PRO | 2 x 4GB Corsair XMS3 DDRIII 1600 CL9 | Sapphire HD6950 @ 6970 | Creative X-Fi Titanium HD | SSD OCZ Vertex 2 60GB | 2x Samsung HD20UI 2 TB SATA II | DVD RW Sony-NEC | Case CHIEFTEC DX-01BLD | regulace ot. Tt Hardcano 8VR | Seasonic SS-HT750 F3 ATX v2.3 | Razer DeathAdder + SteelSeries 4HD | 22" Eizo S2243W | Windows 7 64-bit Home Prem.| Netbox 15 Mbps |
    Canon EOS 20D | Battery grip BG-E2 | EF 28-105/3.5-4.5 II USM | EF 70-200/2.8 L USM | EF 50/1.8 II | Tokina 12-24/4 |4GB SanDisk Ultra III | Lowepro Vertex 200 AW

  5. #5
    Moderátor Avatar uživatele wong
    Založen
    08.11.2002
    Bydliště
    Brno
    Věk
    43
    Příspěvky
    2 452
    Vliv
    322

    Standardní Re: theedge

    nahodou docela zajimava "blbinka", ale trochu mi vadi, ze je urizla ze vsech stran...

  6. #6

    Standardní Re: theedge

    moc zajimave, ale vadi mi orez z prava, ostatni jsou fajn. Jinak libi to je foceno 18-55 na 18mm? Vypada to skoro na vic sirokej objektiv

  7. #7

    Standardní Re: theedge

    toz tak ked ti vadi ze kecas sam so sebou tak ti k tej panorame poviem ze je sice pekna (to co zachytava) ale ma hodne maly autorsky prinos + tie ostre tiene jej na krase skor uberaju ako pridavaju
    Sound (Sennheiser HD 580 + Meier Corda Move) just great
    Workstation (Intel i5 4590 + Noctua DH14×Asus Z97-A×24GB DDR3×480GB Sanmsung 850 Pro + 1TB WD + 1TB WD + 1TB Samsung+×MSI N760 TF 2GD5/OC ×Enermax Pro82+ 425W×Antec Solo Modded×Dell UltraSharp U2713HM 27"×Logitech MX3200×Inspire T3030) not so silent anymore
    Photo (Sony A6000×32GB SD×stuff×Crumpler Long Schlong+Tenba D-15c×Velbon V2000×Lomo LC-A) creative
    Notebook (IBM ThinkPad T420s×nejaká i5×240GB Samsung 850Pro×8GB RAM×dve baterky×blabla) mobile
    Neděkujte, nenadávejte, pokud se vám něco líbí nebo nelíbí, používejte prosím reputaci (tj. ikonka s vahami pod avatarem), už můžete i "anonymně".

  8. #8

    Standardní

    Citace Původně odeslal MadCap Zobrazit příspěvek
    toz tak ked ti vadi ze kecas sam so sebou tak ti k tej panorame poviem ze je sice pekna (to co zachytava) ale ma hodne maly autorsky prinos + tie ostre tiene jej na krase skor uberaju ako pridavaju
    No koukám že moc dobře nesnášíš kritiku svých fotek.
    K tvé poznámce o autorském přínosu - já jsem tam do těch hor musel na rozdíl od tebe alespoň vyšlapat a slepit tu panoramu
    Co se týče stínů ... klidně si foť v poledne. Ja jsem brzo vstával právě kvůli těm stínům

    Citace Původně odeslal Skodik Zobrazit příspěvek
    moc zajimave, ale vadi mi orez z prava, ostatni jsou fajn. Jinak libi to je foceno 18-55 na 18mm? Vypada to skoro na vic sirokej objektiv
    Je to foceno Sigmou 17-70 na ohnisko 17.
    Naposledy upravil Darth Maul; 20.09.2006 v 11:24. Důvod: PH
    Core i5 2500K @ 5 GHz, 1,32V | Noctua NH-U12P | ASUS P8P67 PRO | 2 x 4GB Corsair XMS3 DDRIII 1600 CL9 | Sapphire HD6950 @ 6970 | Creative X-Fi Titanium HD | SSD OCZ Vertex 2 60GB | 2x Samsung HD20UI 2 TB SATA II | DVD RW Sony-NEC | Case CHIEFTEC DX-01BLD | regulace ot. Tt Hardcano 8VR | Seasonic SS-HT750 F3 ATX v2.3 | Razer DeathAdder + SteelSeries 4HD | 22" Eizo S2243W | Windows 7 64-bit Home Prem.| Netbox 15 Mbps |
    Canon EOS 20D | Battery grip BG-E2 | EF 28-105/3.5-4.5 II USM | EF 70-200/2.8 L USM | EF 50/1.8 II | Tokina 12-24/4 |4GB SanDisk Ultra III | Lowepro Vertex 200 AW

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •