K tomu prvnímu panoramatu jsem Ti říkal - líbí se mi (vyjma expozice) levá třetina až polovina fotky, celek takhle moc ne, postrádám smysl pro pano. Motýlek je slušný, žádná bomba, ale také žádné chyby. Poslední je moc pěkná a kýčovka to pro mě rozhodně není, líbí se mi atmosféra i expozice, krásný moment. Nejsem si jistý, ale zkusil bych to říznout zprava, lehce zleva a lehce zeshora - jako jinou verzi.