Tak uz zkousim tu s cernym pruhemje opravdu tissi, ale stisk klaves se zda byt mnohem tuzsi nez u verze bez pruhu. Nevim no, asi se mi lepe pise na te puvodni, chce to trosku odzkouset...
MacBookPro 13 (mid 2014): Intel Core i5-4278U 2,6GHz | Intel Iris 5100 | 8GB RAM | 128GB SSD | 2560x1600 @ best for retina || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || OSX 10.11.2
ProBook: HP ProBook 650 G1 @ Core i5 4200M 2,5GHz | Intel HD4600 | 12GB RAM | 500 GB Seagate HDD 7200 || 1920x1080 || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || Win10 Ent 64bit
iPhone 6 Plus 16GB Space Gray | iOS 9.2
Taky se mi nejdřív více líbila ta celostříbrná, ale s pruhem je podle mého ohmatání a otestování taková masivnější, je i těžší, prostě mi přijde lepší. Uvidíš, až je budeš mít doma vedle sebe a budeš moci otestovat. Ale je to pouze můj názor. UltraX jsem používal pár měsíců, napsal na ní bakalářku, takže špatná určitě není, ale prostě Media mi sedí víc. Navíc jsem měl u UltraX levý ALT natolik rozhrkaný, že se i tak divně mačkal.
Až bude víc času, tak plánuji napsat recenzi na obě klávesnice.
MacBookPro 13 (mid 2014): Intel Core i5-4278U 2,6GHz | Intel Iris 5100 | 8GB RAM | 128GB SSD | 2560x1600 @ best for retina || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || OSX 10.11.2
ProBook: HP ProBook 650 G1 @ Core i5 4200M 2,5GHz | Intel HD4600 | 12GB RAM | 500 GB Seagate HDD 7200 || 1920x1080 || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || Win10 Ent 64bit
iPhone 6 Plus 16GB Space Gray | iOS 9.2
Tak ja nevim teda, podle me se lepe pise na puvodni, tudiz na stribrne bez pruhu![]()
Prime porovnani vzhledu: (foceno za tmy uz)
Ktera se vam vice libi?
Btw... na moji uz jdou videt dost "omackane" klavesy, kamos ji ma jeste dele nez ja a je to dost videt. Pismena ale nemizi.
![]()
Tuhle samou fotku jsem mohl taky klidně postnout. Možná, že UltraX má takový lepší design, i ty jednotlivé klávesy jsou mírně nižší a mají takové akčnější zkosení, ale mně jde hlavně o to, jak se na ní píše a ne jak vypadá a na UltraX Media se mi prostě píše líp a vzhledově taky zas tak špatná není.
MacBookPro 13 (mid 2014): Intel Core i5-4278U 2,6GHz | Intel Iris 5100 | 8GB RAM | 128GB SSD | 2560x1600 @ best for retina || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || OSX 10.11.2
ProBook: HP ProBook 650 G1 @ Core i5 4200M 2,5GHz | Intel HD4600 | 12GB RAM | 500 GB Seagate HDD 7200 || 1920x1080 || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || Win10 Ent 64bit
iPhone 6 Plus 16GB Space Gray | iOS 9.2
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)