Výsledky 1 až 25 z 180

Téma: 03/06 Klávesnice s nízkým zdvihem

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Re: 03/06 Klávesnice s nízkým zdvihem

    Citace Původně odeslal kecinzer Zobrazit příspěvek
    comm:
    Přesně tuhle klávesnici (UltraX) jsem si taky pořídil, protože jsem měl před tím doma chvilku UltraX Media, čekal jsem, že to bude to samé, ale není. Tyhle dvě klávesnice mají naprosto rozdílné vlasnoti. Mně osobně ta UltraX teda extra nevyhovovala, zjistil jsem, že má nižší klávesy než Media, ale je o dost hlučnější, má užší mezerník, klávesy jsou takové rozvyklané. Takže jsem koupil ještě jednu, tentokrát tu Media a UltraX dal bráchovi, který je s ní spokojen.
    Jaký máš z ní pocit ty?
    Jak jsem psal, parada, nemam ji co vytknout... az na cenu, no ale pokud je v nich takovy rozdil, tak az prijde s cernym pruhem tak vemu na testy, zkusim jaka je, pak bych treba tuhle pripadne pouzival v praci

  2. #2

    Standardní Re: 03/06 Klávesnice s nízkým zdvihem

    Tak uz zkousim tu s cernym pruhem je opravdu tissi, ale stisk klaves se zda byt mnohem tuzsi nez u verze bez pruhu. Nevim no, asi se mi lepe pise na te puvodni, chce to trosku odzkouset...

  3. #3
    Senior Member mince Avatar uživatele kecinzer
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Děčín - perla severu
    Věk
    42
    Příspěvky
    3 184
    Vliv
    330

    Standardní Re: 03/06 Klávesnice s nízkým zdvihem

    Citace Původně odeslal comm Zobrazit příspěvek
    Tak uz zkousim tu s cernym pruhem je opravdu tissi, ale stisk klaves se zda byt mnohem tuzsi nez u verze bez pruhu. Nevim no, asi se mi lepe pise na te puvodni, chce to trosku odzkouset...
    No mně zase přijde, že ta z pruhem je taková měkčí, bez pruhu má tvrdý stisk, má trochu nižší ty tlačítka, ale zase prostě nepřijde ti, že jsou takové rozhrkané?
    Opravdu hodně záleží, jak komu co vyhovuje
    MacBookPro 13 (mid 2014): Intel Core i5-4278U 2,6GHz | Intel Iris 5100 | 8GB RAM | 128GB SSD | 2560x1600 @ best for retina || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || OSX 10.11.2
    ProBook: HP ProBook 650 G1 @ Core i5 4200M 2,5GHz | Intel HD4600 | 12GB RAM | 500 GB Seagate HDD 7200 || 1920x1080 || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || Win10 Ent 64bit
    iPhone 6 Plus 16GB Space Gray | iOS 9.2

  4. #4

    Standardní Re: 03/06 Klávesnice s nízkým zdvihem

    Citace Původně odeslal kecinzer Zobrazit příspěvek
    No mně zase přijde, že ta z pruhem je taková měkčí, bez pruhu má tvrdý stisk, má trochu nižší ty tlačítka, ale zase prostě nepřijde ti, že jsou takové rozhrkané?
    Opravdu hodně záleží, jak komu co vyhovuje
    To "rozhrkani" mi nevadi vubec. Zkusim vecer obe doma porovnat, pripojim oboji a budu zkouset. Peknejsi je ale urcite bez pruhu.

  5. #5
    Senior Member mince Avatar uživatele kecinzer
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Děčín - perla severu
    Věk
    42
    Příspěvky
    3 184
    Vliv
    330

    Standardní Re: 03/06 Klávesnice s nízkým zdvihem

    Citace Původně odeslal comm Zobrazit příspěvek
    To "rozhrkani" mi nevadi vubec. Zkusim vecer obe doma porovnat, pripojim oboji a budu zkouset. Peknejsi je ale urcite bez pruhu.
    Taky se mi nejdřív více líbila ta celostříbrná, ale s pruhem je podle mého ohmatání a otestování taková masivnější, je i těžší, prostě mi přijde lepší. Uvidíš, až je budeš mít doma vedle sebe a budeš moci otestovat. Ale je to pouze můj názor. UltraX jsem používal pár měsíců, napsal na ní bakalářku, takže špatná určitě není, ale prostě Media mi sedí víc. Navíc jsem měl u UltraX levý ALT natolik rozhrkaný, že se i tak divně mačkal.
    Až bude víc času, tak plánuji napsat recenzi na obě klávesnice.
    MacBookPro 13 (mid 2014): Intel Core i5-4278U 2,6GHz | Intel Iris 5100 | 8GB RAM | 128GB SSD | 2560x1600 @ best for retina || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || OSX 10.11.2
    ProBook: HP ProBook 650 G1 @ Core i5 4200M 2,5GHz | Intel HD4600 | 12GB RAM | 500 GB Seagate HDD 7200 || 1920x1080 || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || Win10 Ent 64bit
    iPhone 6 Plus 16GB Space Gray | iOS 9.2

  6. #6

    Standardní Re: 03/06 Klávesnice s nízkým zdvihem

    Tak ja nevim teda, podle me se lepe pise na puvodni, tudiz na stribrne bez pruhu

    Prime porovnani vzhledu: (foceno za tmy uz)
    Ktera se vam vice libi?
    Btw... na moji uz jdou videt dost "omackane" klavesy, kamos ji ma jeste dele nez ja a je to dost videt. Pismena ale nemizi.


  7. #7
    Senior Member mince Avatar uživatele kecinzer
    Založen
    08.10.2002
    Bydliště
    Děčín - perla severu
    Věk
    42
    Příspěvky
    3 184
    Vliv
    330

    Standardní Re: 03/06 Klávesnice s nízkým zdvihem

    Tuhle samou fotku jsem mohl taky klidně postnout . Možná, že UltraX má takový lepší design, i ty jednotlivé klávesy jsou mírně nižší a mají takové akčnější zkosení, ale mně jde hlavně o to, jak se na ní píše a ne jak vypadá a na UltraX Media se mi prostě píše líp a vzhledově taky zas tak špatná není.
    MacBookPro 13 (mid 2014): Intel Core i5-4278U 2,6GHz | Intel Iris 5100 | 8GB RAM | 128GB SSD | 2560x1600 @ best for retina || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || OSX 10.11.2
    ProBook: HP ProBook 650 G1 @ Core i5 4200M 2,5GHz | Intel HD4600 | 12GB RAM | 500 GB Seagate HDD 7200 || 1920x1080 || HP LP2475w @ DP 1920x1200 || Win10 Ent 64bit
    iPhone 6 Plus 16GB Space Gray | iOS 9.2

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Driver od klavesnice notebooku brzdi sleep rezim
    Založil tiktak v sekci fóra Ostatní hardware
    Odpovědí: 0
    Poslední příspěvek: 30.10.2005, 19:04
  2. Zahada - od vypinani PS/2 po modding klavesnice...
    Založil RayeR v sekci fóra Elektronika a bastlení
    Odpovědí: 8
    Poslední příspěvek: 10.02.2005, 21:56
  3. Rozdvojka na klávesnice
    Založil Bill4 v sekci fóra Ostatní hardware
    Odpovědí: 21
    Poslední příspěvek: 20.01.2005, 21:17

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •