no ja jsem si tam svuj nahral, napsalo to, ze obrazek nejde nahrat a a k memu udivu tam ten obrazek byl
no ja jsem si tam svuj nahral, napsalo to, ze obrazek nejde nahrat a a k memu udivu tam ten obrazek byl
Apple MacbookPro 13,3 (late 2011) - je perfektni :D
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)