myslim, ze u me to neni zpusobeno dnesnim upgradem - uz to neslo delsi dobu... navic mi nejde ani www.ocguru.cz
uz dlouho se odhodlavam k reinstalaci woken, tohle to asi uspisi...
EDIT: tak se mi reinstalovat nechce (jiny problem vyrezen) ted uz "jenom ta opera"






Odpověď s citací