Výsledky 1 až 9 z 9

Téma: opera - nejde nacist mistni forum

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #5
    Senior Member
    Založen
    24.10.2002
    Bydliště
    Praha
    Věk
    41
    Příspěvky
    721
    Vliv
    0

    Standardní Re: opera - nejde nacist mistni forum

    Citace Původně odeslal Masster Zobrazit příspěvek
    Zvlastni, me tohle pomohlo
    myslim, ze u me to neni zpusobeno dnesnim upgradem - uz to neslo delsi dobu... navic mi nejde ani www.ocguru.cz
    uz dlouho se odhodlavam k reinstalaci woken, tohle to asi uspisi...
    EDIT: tak se mi reinstalovat nechce (jiny problem vyrezen ) ted uz "jenom ta opera"
    Naposledy upravil pajkus; 17.08.2006 v 21:40.

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. chyb polozka po startu PC nejde nacist se souboru WIN.INI
    Založil Visi v sekci fóra Ostatní operační systémy
    Odpovědí: 4
    Poslední příspěvek: 26.11.2005, 18:38
  2. Alcohol 120, v.3105 - nejde nacist image
    Založil Paolo.n v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 23.08.2005, 10:36
  3. nejde explorer netscape opera
    Založil K!ll3r v sekci fóra Programy a problémy s nimi
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 04.03.2004, 16:18

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •