OK, díky za upozornění, jen nějak nikde na netu nemůžu sehnat stránky, kde se dá OS koupit.
OK, díky za upozornění, jen nějak nikde na netu nemůžu sehnat stránky, kde se dá OS koupit.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)