nekde sem cet (nejspis xs) ze s P5B Dx ne vse behalo korektne s 7950GX2 ale to asi byla jen otazky biosu desky..Původně odeslal svaca
nekde sem cet (nejspis xs) ze s P5B Dx ne vse behalo korektne s 7950GX2 ale to asi byla jen otazky biosu desky..Původně odeslal svaca
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)