Takže, ještě jsme nevyhráli. Karta už sice v 2D režimu šlape, ale absolutně nezvládá 3D, jakákoliv 3D hra, nebo 3Dmark ji do minuty spolehlivě vyřadí. Takže počítám, že ještě něco dostalo "lupanec" a pravděpodobně nedostává potřebnou šťávičku. Nevíte někdo o nějakém testovacím prográmku - utilitě, která by dokázala spolehlivě určit o jaký problém HW jde konkrétně?
Mymáčku, mám ji v práci, tak jak odpoledne pojedu domů, tak bych Ti ji rovnou hodil na druhé kolo opravy. Předem moc děkuji, Fernet už je objednán, s uzeným to bude horší, ale máš u mě předobjednaný domácí "korbáčiky" přímo ze Slovenska. 50ks bude stačit?Jak tam pojedu, tak Ti je potom vezmu a doručím
To abys měl motivačku
![]()





Odpověď s citací