Na RAID je nejlepší mít dva stejné disky,nejen velikost a rychlost,ale i značku atd. Kombinace SATA+ATA se mi moc nezdá,možná že by to fungovalo,ale nevím nevím...
Při 2 redukcích a dvou stejných ATA HDD bych problém neviděl.
Na RAID je nejlepší mít dva stejné disky,nejen velikost a rychlost,ale i značku atd. Kombinace SATA+ATA se mi moc nezdá,možná že by to fungovalo,ale nevím nevím...
Při 2 redukcích a dvou stejných ATA HDD bych problém neviděl.
Notebook Fujitsu-Siemens, Athlon XP-M 2400+, 768MB DDR, 40GB HDD, 80GB USB HDD, DVD/CDRW, Radeon 9000 64MB, net WiFi.
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)