Theedge, velkej dik! Tohle mam taky rad, kdyz mi ukazes z nekolika, ktere jsou dobre, fakt dik!

k tem nahledum, mam tam vsude 1280x960 a u tech panoramat vetsi, zas si myslim, ze je prd videt z panorama 1280x300 treba, takze proste dam takhle vetsi (zdaleka ne full) a kdyz chces tak kazdej inteligentni prohlizec si to umi stiskem jedne klavesy zmensit.