Jeste k tem rameckum, poku budu davat tyhle "polaroidove" tak s timhle pismem, jinak zustanu u me starsi klasiky uzky cerny ci 2 pruhy nahore dole. Mozna jen dam sede pismo, to takhle vypada lepe..
Jerime, dik potesi!
tominek, taky dik i za ty starsi fotky, nazor se vzdycky hodi..
========================
Zdravicko,
no tak se jeste trochu vratim a prihodim nejake z jihu Anglie... tedka nemam moc casu, respektive jo, ale badam nad zaludnosti makrofotografie a zpracovavam nejake dalsi fotky. Tedy jeste neco z Anglie.
Eastbourne pobrezi
Pro zobrazení ve větším rozlišení klikněte zde.
Eastbourne molo
Pro zobrazení ve větším rozlišení klikněte zde.
Kompletni jizni Anglie (vcetne slavneho "Pred bouri"):
-- http://skodik.no-ip.com/index.php?id...ne-beachy_head --
Predem diky za komentare, konkretne me zajima u toho "Molo" jak se vam tam zdaji ty koliky? - Skodik








Odpověď s citací