jo na prvni pohled souhlasim ... ale ja si k tomu predstavim jak to asi muselo vypadat nazivo a hnedka se mi to libi ... fakt kdyz sem to otevrel poprvy tak nic moc, ale cim sem na to koukal dyl tak se mi to jako celek zacalo libit - kvalita fotky nic moc ale to co ukazuje se mi proste libi ... zakriveni zeme ... a taky mam vysvicenej monitor takze mam fotku o neco tmavsi![]()






Odpověď s citací