mam Kingstony 333 & CL2.5 s chipama Infineon a na defaultu mi Prime vzdy hlasi chyby, at dam jakykoliv casovani nebo voltaz...Je to divny.
Asi pudu koupit ty Samsungy z Proca,jsou za dobrou cenu.
Jsou to vubec ty Samsungy C,ktery sli kazdymu v pohode na DDR400, je to uz nakej mesic,co se objevili, ale prodavali se i Dcka,ktery pry stali za *.
Jak je teda poznam,co je presne na tech cipech? A stoji fakt za to? Potrebuju 200MHz stable! !!!
PLZ HELP