Výsledky 1 až 4 z 4

Téma: no-ip.com DUC cez router

Threaded View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #3

    Standardní Re: no-ip.com DUC cez router

    mne to funguje automaticky uz asi 3 roky hladaj chybu medzi klavesnicou a aplikaciou v routri to nebude

    AKO TO MAS NASTAVENE ROZPIS KROK ZA KROKOM MOZNO NAJDEME SPOLOCNE CHYBU ...
    Mam adslko a router vigor2600ge a na strong dc jedina mozno ako byt active je mat presmerovane porty v Nat na routri a dns presmerovane cez no-ip a duc klienta

    NaPis mi na icq....
    Naposledy upravil Sharker; 16.07.2006 v 14:41.
    PC:1 *C2D E6600~3600~1.4v * D-Tek FuZion & Eheim1048 & 2x Swiftech MCR320-QP * Asus P5K Deluxe * CORSAIR DOMINATOR CM2X2048-8500C5D * Samsung F3 1TB * HIS X1900XTX IceQ3 Turbo ~ WaterCooled *Asus 2014-L1T * Logitech Z-5500 Digital & X-Fi XtremeMusic * HP LP2475w * ASUS TVFM-7135 * Thermaltake Armor & Corsair HX520W *
    PC:2 Opty144 ~2800~ WaterCooled * Viscool V3 WB & Eheim1048 & "Monster" radiatorVITESTA EE 600+ 2x512MB DFI LP nF3 Ultra-D * Sapphire Radeon 9600 Pro * 80GB Hitachi * DVD-RW LG-4163 *DVD Pioneer500M * Genius SW 5.1 Home Theatre * CaseTek C1018 *PHILIPS 201B40
    WS1: iMac 7.1 A1224 * Intel C2D T7300 * 3GB DDR2 1066 * 22" iMAC 1680 x 1050 * ATI Radeon HD2600 256 * WD 3200 AAJS * OPTIARC AD-5630A *
    WS2: * C2D E8400 * Asus P5E3-WS-Pro * 4x1GB DDR2 1066 * nV Quadro FX 570 * WDC WD2500AAJS * HL-DT-ST GSA-H58N * Fortron FSP 400-60HLN *

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Podobná témata

  1. Router na minutu zamrzne
    Založil Rainbow v sekci fóra Operační systémy na bázi Unixu
    Odpovědí: 16
    Poslední příspěvek: 13.04.2007, 11:32
  2. Je home-net lepšie cez router alebo sieťovky?
    Založil Worko v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 16.03.2005, 14:28
  3. problem s pripojenim siete cez ADSL router
    Založil Slivo v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 1
    Poslední příspěvek: 07.12.2004, 14:13
  4. Ako nastavit siet na pristup na inet cez router?
    Založil stando007 v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 3
    Poslední příspěvek: 17.08.2004, 20:31
  5. dial on demand routing cez zyxel isdn router
    Založil pilif v sekci fóra Sítě
    Odpovědí: 2
    Poslední příspěvek: 22.04.2004, 14:11

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •