Citace Původně odeslal Skodik
Ta druha to je spatna kompo imho, nahore moc mista a dole taky ne zrovna akorat, tohle by se hodilo na sirokouhlejsi pohled na sirku, imho
Kompozičně je to IMHO naprosto v pořádku - spíš problém velkého dynamického rozsahu a špatného postprocesingu...