Ja prehraju temer vsechny filmy s notebookem (PII366), ale rozhodne ne pomoci kodeku z windows. mplayer je proste daleko rychlejsi. Dale sem mel Celerona 333@375 (cize vyssi FSB a rychlost pameti) a ten se na filmy opravdu nechytal (Intel cipset, ruzne grafiky).Původně odeslal Lolita
Celerona 366 imho na 75MHz FSB rozchodis (tj. kolem 410MHz) a to uz by mohlo byt lepsi. I tak by si mel zvazit pouziti minimalne ffdshow kodeku, je tu nejaky duvod proc ti nevyhovuji?
Jinak nejlepsi OS je na tyhle pocitace je skutecne W98, navic na TNT2 nefunguje pod win2k/xp korektne overlay.




Odpověď s citací