tak jsem to testnu a kdyz dam polozku Bank Interleave na disable tak jedu 2-2-5-3 pri 2,7V naprosto bez problemu uz i v XPkach, tak fakt nevim co ta polozka znamena, poradte?
tak jsem to testnu a kdyz dam polozku Bank Interleave na disable tak jedu 2-2-5-3 pri 2,7V naprosto bez problemu uz i v XPkach, tak fakt nevim co ta polozka znamena, poradte?
X2-4850e(2,5Ghz@1,0Ghz:1,15V@0,85V),GB 780G (HD 3200 IGP), 4GB DDR2 880, 500GB SATAII(AAKS), SH-S203D DVD-RW, Antec 3480....
------------------------------------------------------------------------------
IBM T40
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)