U nas je elektrika v pohode, takze pokud se mi to neprehreje, nebo se v tom nebudu extreme hrabat tak mi to vydrzi dost dlouho. Vetsina restartu sem stejne zpusobil ja, svoji lamovitostiAkorat ze v lete budeme opravovat strechu, tak to budu muset nejspis vypnout
![]()




VIP

Odpověď s citací