ja jsem upgradoval z 8.54 a v kontextovým menu mám identifikaci browseru, zas ale nefunguje mi takový to jejich proklamovaný přidání search enginu přes pravej klik na tlačítko pro hledání. tak nevím... nechtělo se mi to instalovat načisto a předělávat všecko nastavení...