Citace Původně odeslal MEluZíNa
Mohl bys, prosim, rozepsat o jakou chybu se jedna? Dik
Tak si vlez na http://xdecin.net a pak přejížděj myší přes hlavní menu horizontální. Bude ti problikávat favicona a kurzor občas nebude ruka. Nikdy dřív to nedělalo a fakt nevím co to může být za BUG.