tak ta posta je mazec.. je to za bloky EK?
pls mam dotaz sou na gpu lepsi EK nebo dangerden nebo swiftech?
tak ta posta je mazec.. je to za bloky EK?
pls mam dotaz sou na gpu lepsi EK nebo dangerden nebo swiftech?
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)