prihodim dalsi makro pokus:
http://bufobufo.xrweb.org/fotos/dsc_0384_pic_big.jpg
f/16.0 | 1/125 sec | ISO: 320
Focal Length: 105.0mm
prihodim dalsi makro pokus:
http://bufobufo.xrweb.org/fotos/dsc_0384_pic_big.jpg
f/16.0 | 1/125 sec | ISO: 320
Focal Length: 105.0mm
Nejaky to Jabko a nejakej ten Nikoooon + fitpc2 s FreeBSD :)
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)