Mno jeste sem se nesetkal se zvukovkou, ktera by mela interni Line-IN. Zvukovky vetsinou maji dva vsupy(resp. jeden vstup a vystup), lepsi jich maji vic. Bezny je interface na propojeni se CD(primi analogovy vstup), pak Vstup Aux, buhozel toto nedoporucuju, jde to pres korekce, ktere vedou ke zkreslovani zvuk. Ale doporucuju se podivat do manualu, kazda zvukovka ma neco navic nebo min. BTW. asi se divnej, ale jak ti neco z beden muze jit do Vstupu!!!!!!! To je pekna Hovadina, aby se bedny vraceli do Line-IN.Vzdyt LIVE ma pro 5.1 bedny samostatnej digitalni vystup, nebo jde do ctyrech beden pres Font/Rear vystupy, ale line-in je vzdy volnej a navic je tam jeste mikrofoni fstup! Doporucuju si zkontrolovat zapojeni!





Odpověď s citací