Mě si velice rychle získal MediaPlayer Classic od Gabesta, to je přesně takový přehrávač, jak by přehrávač měl vypadat (a především fungovat). Po BSPlayeru jsem od té doby nevzdechl a mají-li jít nové verze cestou spywaru, podepsali autoři nad programem vpodstatě ortel... Přinejmenším u lidí, kterým není jedno, čím si zahnojí PC (dnes jsem na jednom PC napravoval škody po NewDotNet).