Přesně tak, nepřipadá mi, že by to proti verzi 1.5.x přidávalo nějaká plus, naopak.... nic navíc pod tím nejde....
Přesně tak, nepřipadá mi, že by to proti verzi 1.5.x přidávalo nějaká plus, naopak.... nic navíc pod tím nejde....
AMD AMD X2 3600+ EE@5000+, ASUS M2N DeLuxe nVidia 570SLI, 2GB DDR2 Zeppelin, 400GB SATA II Samsung, Gigabyte Radeon x1650 Silent, DVD-RW/RAM Sony, ACER 1715ms, Logitech wheel MOMO + mouse Laser MX610 + keyb Ultra X, gamepad Thrustmaster, Minolta A2, WiFi 5 mega
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)