tak to keby som si bol úplne istý...Původně odeslal Rainbow
...ale DrayTek a konkrétne Vigor 2600 ma prekvapil natoľko, že som si nie istý pri ňom ničím.![]()
Škoda len, že kamarát nemá inú možnosť než tento spomínaný, ktorý je jediný s podporou WiFi od T-Comu.
Aj tak mi ale nedá spávať, prečo nejde práve s NVIDIA sieťovkami![]()




Odpověď s citací