Citace Původně odeslal Rainbow
Predpokladam, ze hociaka ina ako nVidia pojde...
tak to keby som si bol úplne istý...
...ale DrayTek a konkrétne Vigor 2600 ma prekvapil natoľko, že som si nie istý pri ňom ničím.
Škoda len, že kamarát nemá inú možnosť než tento spomínaný, ktorý je jediný s podporou WiFi od T-Comu.

Aj tak mi ale nedá spávať, prečo nejde práve s NVIDIA sieťovkami