Citace Původně odeslal MaWa
zalman zm nb47j uchladi pasivne neoverclockerskou, prumerne vetranou skrin, bez problemu. vyzkouseno a provozovano na cca 5-10 pc. samozrejme obcas je nutno seriznout nektere zebra, ale je to stale ok.
nj, ale kto sa ešte dnes zaujíma o non OC riešenia? Nikto!!! Aspoň teda nikto tu na fóre.