nj, ale kto sa ešte dnes zaujíma o non OC riešenia? Nikto!!! Aspoň teda nikto tu na fóre.Původně odeslal MaWa
![]()
nj, ale kto sa ešte dnes zaujíma o non OC riešenia? Nikto!!! Aspoň teda nikto tu na fóre.Původně odeslal MaWa
![]()
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)