Původně odeslal Nazalogy
mam taky SONY DSC H1 a mam k ni origo+GP 2600ky+Sanyo 2500ky a v pohode..Nato jaka je to krava ten fotak, ma vydrz opravdu vybornou (LCD-bez blesku odhaduju tak 300-350fotek)
Původně odeslal Nazalogy
mam taky SONY DSC H1 a mam k ni origo+GP 2600ky+Sanyo 2500ky a v pohode..Nato jaka je to krava ten fotak, ma vydrz opravdu vybornou (LCD-bez blesku odhaduju tak 300-350fotek)
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)