Citace Původně odeslal Nazalogy
trak taky vám tu hodím jeden menší příspěvek, Mám Sony DSC-H1 a používám baterky Sony Stamina 2100mAh a po 3/4 roce častého používání jim po nabití klesá více kapacita,takže musím častěji nabíjet , ale uvažuju o koupi nových nabíjecích NiMH baterek a pravděpodobně o kapacitě 2500mAh- jen sem se zatím nerozhodl o značce ale jak sleduju vaše příspěvky, tak si určitě něco vyberu

mam taky SONY DSC H1 a mam k ni origo+GP 2600ky+Sanyo 2500ky a v pohode..Nato jaka je to krava ten fotak, ma vydrz opravdu vybornou (LCD-bez blesku odhaduju tak 300-350fotek)