Nejde mi stahovat pouze Rosseta a ve foru na UD jsem nic nenašel, že by neměli jednotky nebo nějaký jiný problém.
Nejde mi stahovat pouze Rosseta a ve foru na UD jsem nic nenašel, že by neměli jednotky nebo nějaký jiný problém.
AMD64 3500+| 1024 MB | MSI 7600GS| Hitachi 160GB| SB A2| I-Trigue 2.1| LG GSA-4163B| LCD 17\" Samsung 710T
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)