Ja sem si za posledni dva dny nevsim ze by mi to blikalo. Bud jsem slepej nebo jsme mel stesti ze se mi to pripojovalo kdyz to slapalo![]()
Ja sem si za posledni dva dny nevsim ze by mi to blikalo. Bud jsem slepej nebo jsme mel stesti ze se mi to pripojovalo kdyz to slapalo![]()
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)