Dneska se mi to jednou podařilo připojit se a stáhnout WU, ale teď už to zase nejde![]()
Dneska se mi to jednou podařilo připojit se a stáhnout WU, ale teď už to zase nejde![]()
sony vaio eb1e1e-wi | i3-330 2,13ghz | ati hd5470 (750/1800) | 4gb ram ddr3 | 320gb 5400rpm | 15,5'
Ja sem si za posledni dva dny nevsim ze by mi to blikalo. Bud jsem slepej nebo jsme mel stesti ze se mi to pripojovalo kdyz to slapalo![]()
Už m i to nejde asi dva dny, reinstalace nepomohla....Původně odeslal Maxik
sony vaio eb1e1e-wi | i3-330 2,13ghz | ati hd5470 (750/1800) | 4gb ram ddr3 | 320gb 5400rpm | 15,5'
Zrejme bude neco pokazeneho u tebe, ja jsem smolar, kteremu se Agent nepripoji jakmile se objevi sebemensi problemy, a posledni dobou jsem nezpozoroval jediny vypadek...Původně odeslal Crusheer
Stipendium peccati mors est
Si peccasse negamus, fallimur, et nulla est in nobis veritas
Přesto, že bouře nad jezerem věští blízkost konce, pohyb nebes je plný síly!
Aktualne mi to jede, posledni vypadek jsem zaznamenal pred cca 2 nebo 3 tydny, trvalo to cely vikend.
Pokud jste schopni komunikovat anglicky, zkuste to resit primo ve foru http://forum.grid.org/phpBB/
Nejde mi stahovat pouze Rosseta a ve foru na UD jsem nic nenašel, že by neměli jednotky nebo nějaký jiný problém.
AMD64 3500+| 1024 MB | MSI 7600GS| Hitachi 160GB| SB A2| I-Trigue 2.1| LG GSA-4163B| LCD 17\" Samsung 710T
Ligandfit jde? Já mam nastavenou pouze rosettu, takže tu bude možná tim..Původně odeslal Jaran
Naposledy upravil Crusheer; 29.05.2006 v 17:39.
sony vaio eb1e1e-wi | i3-330 2,13ghz | ati hd5470 (750/1800) | 4gb ram ddr3 | 320gb 5400rpm | 15,5'
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)