No nevim, to uz musis mit pak celkem dost vysoke ISO, takze spise primej blesk taky moc nezkazi. Ale ono jde spise o tu kompozici a tak nejak to vyfotit zajimave, to je docela problem.Původně odeslal MadCap
Jinak dik za komentare.
=========================================
Zravicko,
tak prinasim jeste neco z jiznich Cech - je to klaster ve Vyssim Brode odkud jsme vyrazeli na lodich - tedy opet Casio QV-R51.
Pro zobrazení ve větším rozlišení klikněte zde.
Opet diky za komentare, Skodik.







Odpověď s citací