Citace Původně odeslal MadCap
akrobaticky tanec? dlhsi cas + blesk na druhu lamelu
No nevim, to uz musis mit pak celkem dost vysoke ISO, takze spise primej blesk taky moc nezkazi. Ale ono jde spise o tu kompozici a tak nejak to vyfotit zajimave, to je docela problem.

Jinak dik za komentare.
=========================================


Zravicko,
tak prinasim jeste neco z jiznich Cech - je to klaster ve Vyssim Brode odkud jsme vyrazeli na lodich - tedy opet Casio QV-R51.

Pro zobrazení ve větším rozlišení klikněte zde.


Opet diky za komentare, Skodik.