Jo no, to mas sakra rech, ono jsem tak nejak cvakal moc jsem od toho ani necekal, ale plno fotek je proste dobry.. ale neni to zajimave. Clovek fakt musi zabrat ten okamzik, kterej je dobrej i sam o sobe. Obvzlaste akrobatickej rockNroll kdyz zmrazis fotakem tak je to takovej chaos spis..

Jinak ta 12cka by opravdu nevadila :P