Výsledky 1 až 25 z 56

Téma: Jaký hardware budu všechen potřebovat?? ADSL pripojeni-wifi

Hybrid View

Předcházející příspěvek Předcházející příspěvek   Další příspěvek Další příspěvek
  1. #1

    Standardní Re: Jaký hardware budu všechen potřebovat?? ADSL pripojeni-wifi

    Vyhoda i nevyhoda modemu D-Link DSL-362T je, ze prideluje nasledujicimu zarizeni verejnou IP (takze pouze jednomu). Z hlediska toho, ze tam bude jeste router, by to bylo dobre, ale on tu verejnou IP je schopen pridelit pouze pres DHCP, nelze ji do zarizeni nastavit rucne, jelikoz dokud ji nekomu neprideli, tak nepusti nic ven, proste nekomunikuje. Uz jsem se setkal s tim, ze to router nebyl schopnej prebrat. Takze ten bych osobne vynechal. Jeste je moznost ho prepnout na bridge a vytacet PPPoE z routeru, ale ...
    Nazory se muzou ruznit.
    Gigabyte MA78G-DS3H (rev. 2.0),AMD Phenom II X3 720 Black Edition, CoolerMaster Hyper 212, A-DATA 2x2GB DDR2 PC1066 Extreme Edition, WD Black 1TB, Maxtor DiamondMax 10 6L300S0, Toshiba DVD SD-M1612, NEC ND3500A DL, Enermax PRO82+ 425W, case CoolerMaster Sileo 500

  2. #2
    Senior Member
    Založen
    22.07.2003
    Bydliště
    Ostrava - Homeless putující světem
    Příspěvky
    731
    Vliv
    264

    Standardní Re: Jaký hardware budu všechen potřebovat?? ADSL pripojeni-wifi

    Doporučím ti Zyxel VoIP 2602HW. Má vše v jednom co potřebuješ:

    1. ADSL modem
    2. router s velice dobrym bandwidth managementem + VPNka
    3. 4x100 switch
    4. g-WiFi

    + 5. VoIP brana
    Autor tohoto příspěvku je zpráskaná LAMA. Absolvoval 6 tříd ZŠ. Proto berte obsah příspěvku s rezervou.

  3. #3

    Standardní Re: Jaký hardware budu všechen potřebovat?? ADSL pripojeni-wifi

    A nemůžete mi poradit z nabídky ADSL přímo od ČT http://www.internetexpres.cz/web/cz/...rizeni.html#p2
    a nebo z TS bohemie?

    jsou tam i jiné modemy, než jsem napsal.... stačí mi tedy prostě jakýkoliv modem, který nědělá to co ..... ten D-link DSL362-T. Bohužel táta už ho objednal,tak snad to ještě půjde zrušit a řeknem jim o něco jíného,jen mi něco doporučte....s cenou tak do těch 1500,- a né Zyxel VoIP 2602HW za 7000,-
    co takhle tedy ten XAVi 8122r 4 x Ethernet + ASUS WL-500g
    notebook MSI GX701, Core2Duo T9500 2,6GHz, 6MB cache, 4GB RAM, SSD OCZ Vertex 4 128GB a 500GB HDD (v rámečku místo dvd-rw), nVidia 9600M GT, 3xUSB 2.0, 1xFireWare, 1xVGA out, 1xHDMI, 17" LCD 1680*1050

  4. #4
    Senior Member
    Založen
    22.07.2003
    Bydliště
    Ostrava - Homeless putující světem
    Příspěvky
    731
    Vliv
    264

    Standardní Re: Jaký hardware budu všechen potřebovat?? ADSL pripojeni-wifi

    Citace Původně odeslal ukr
    a né Zyxel VoIP 2602HW za 7000,-
    on stojí ale tak 4500 ! Doporučuji jednoznačně toto. Protoze nemas nekolik krabicek. Navic muzes vyuzit sluzeb VoIP operatoru, coz rozhodne neni zanedbatelne
    Autor tohoto příspěvku je zpráskaná LAMA. Absolvoval 6 tříd ZŠ. Proto berte obsah příspěvku s rezervou.

  5. #5

    Standardní Re: Jaký hardware budu všechen potřebovat?? ADSL pripojeni-wifi

    No ja jsem koukal, ze nekde je za 4.5 a nekde za 8.5kKc ... je to porad ten samej nebo to jsou 2 ruzny modely?

    EDIT: Jestli ti nebude fungovat nebo vyhovovat, zkus ho sbalit a dojit na nejblizsi telepoint (snad to nemas pres pul statu ) a rekni, ze ti na infolince spatne poradili, ze tenhle nefunguje tak jak jsi chtel, a ze chces jinej, kdyz tam nabehnes co nejdriv, za rozdil ceny ti ho snad vymenej.
    Naposledy upravil HAVTOM; 27.05.2006 v 00:59.
    Gigabyte MA78G-DS3H (rev. 2.0),AMD Phenom II X3 720 Black Edition, CoolerMaster Hyper 212, A-DATA 2x2GB DDR2 PC1066 Extreme Edition, WD Black 1TB, Maxtor DiamondMax 10 6L300S0, Toshiba DVD SD-M1612, NEC ND3500A DL, Enermax PRO82+ 425W, case CoolerMaster Sileo 500

  6. #6
    Senior Member
    Založen
    22.07.2003
    Bydliště
    Ostrava - Homeless putující světem
    Příspěvky
    731
    Vliv
    264

    Standardní Re: Jaký hardware budu všechen potřebovat?? ADSL pripojeni-wifi

    Citace Původně odeslal HAVTOM
    No ja jsem koukal, ze nekde je za 4.5 a nekde za 8.5kKc ... je to porad ten samej nebo to jsou 2 ruzny modely?
    Já se dívám na http://eshop.mi-di.cz/default.asp?cl...ttrees&strid=8
    více méně jsou 3 typy (když odhlédnu od typu dle ADSL pripojky)

    2602H -- obycejny
    2602HW -- s g-WiFi
    20602HWL -- s g-WiFi + K dispozici funkce LifeLine - v případě výpadku internetu možnost přepnutí na běžnou telefonní linku

    Tady je manual (ma 13MB) velice zajimave je obrovske mnozstvi moznosti nastaveni QoS - bandwidth managementu viz. strany 75 a 265.


    P.S. HAVTOM - podivej se do soukromych zprav pls.
    Autor tohoto příspěvku je zpráskaná LAMA. Absolvoval 6 tříd ZŠ. Proto berte obsah příspěvku s rezervou.

  7. #7

    Standardní Re: Jaký hardware budu všechen potřebovat?? ADSL pripojeni-wifi

    Citace Původně odeslal Kon
    Já se dívám na http://eshop.mi-di.cz/default.asp?cl...ttrees&strid=8
    více méně jsou 3 typy (když odhlédnu od typu dle ADSL pripojky)
    Já bych tedy asi vzal tedy ten
    2602HW -- s g-WiFi

    ale koukám jsou tam dva, jeden je za těch zmiňovaných 4500,- a druhý za 5100,- jaký je v nich rozdíl??

    a taková podotázka, co když se za rok rozhodnu přejít od poskytovatele internetu z ADSL na WIFI poskytovatele? můžu pak tenhle routr taky použít
    notebook MSI GX701, Core2Duo T9500 2,6GHz, 6MB cache, 4GB RAM, SSD OCZ Vertex 4 128GB a 500GB HDD (v rámečku místo dvd-rw), nVidia 9600M GT, 3xUSB 2.0, 1xFireWare, 1xVGA out, 1xHDMI, 17" LCD 1680*1050

Informace o tématu

Users Browsing this Thread

Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat nová témata
  • Nemůžete zasílat odpovědi
  • Nemůžete přikládat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •