zrovna tady píšou "This camera is incompatible with SD cards larger than 2GB."Původně odeslal Kankal
tak nevím.....
http://www.robgalbraith.com/bins/mul...?cid=6007-7905
každopádně kartu teď už mám....
zrovna tady píšou "This camera is incompatible with SD cards larger than 2GB."Původně odeslal Kankal
tak nevím.....
http://www.robgalbraith.com/bins/mul...?cid=6007-7905
každopádně kartu teď už mám....
Toto téma si právě prohlíží 2 uživatelů. (0 registrovaných a 2 anonymních)