U Canonu s80 neni v manualech o fat16/32 ani o maximalni kapacite karet ani slovo (nebo jsem to aspon nenasel), podarilo se mi vygooglit cloveka, kteremu 4GB karty SD v s80 v pohode jdou, takze doufam, ze s80 fat32 umi...
U Canonu s80 neni v manualech o fat16/32 ani o maximalni kapacite karet ani slovo (nebo jsem to aspon nenasel), podarilo se mi vygooglit cloveka, kteremu 4GB karty SD v s80 v pohode jdou, takze doufam, ze s80 fat32 umi...
Toto téma si právě prohlíží 1 uživatelů. (0 registrovaných a 1 anonymních)