Zaruka na HW stim nema nic spolecnyho, oni si koupil SW a ten jim diky neschopnosti dodavatele ted nefunguje => zaloba + vymahani zpusobenych skod (min bych jim tim pohrozil a oni nejspis vymeknou).
Alternativne si jednoduse najmout nekoho, kdo to crackne, nebo si nechat vyrobit kopii toho klice.





Odpověď s citací