no to je dobra svinarna teda... jestli to je fakt za tezky prachy, tak bych na to sel pres pravnika.. normalne zajit k nemu se smlouvou o koupi licence SW a co von na to...

Presne jak rika 24-bit, ze ONI neco nemaj neni MUJ problem himl fagot!